Combinatiecursus Lichtplan & Layout

Aantal dagen | 2 lesdagen |
Lestijden | 10:00 – 16:00 |
Huiswerk belasting | 8 tot 12 uur |
Prijs | € 570,00 excl. BTW & Incl. koffie/thee, werkboek en lunch |
Docent | Annelies Valentijn en Marian van Olst |
Aantal plaatsen | 10 |
Locatie | Dag 1: ETC Design Center Dag 2: Delta Light in Amsterdam |
Lesmateriaal | |
Aanwezig | Uitgebreide reader |
Zelf mee te nemen | Tekenspullen: potloden, fineliner, A3-papier, stiften en/of kleurpotloden en laptop |
Data | nieuwe data volgen snel |
Heeft u een vraag? Bel +31 (0)6 19 05 01 54 of stuur direct een e-mail
Combinatiecursus Lichtplan & Layout
Geef je momenteel al lichtadvies, als onderdeel van je interieur- en verbouwadviezen? Maar vind je het lastig om dit te visualiseren naar een werkbaar document? Hoe presenteer je dit aan de aannemer/elektricien of klant en wat vermeld ik allemaal op het lichtplan? Werk je met SketchUp Pro, maar heb je geen idee hoe je een lichtplan kan maken met Layout?
We nemen je twee dagen lang mee in de wereld van Layout (SketchUp) en lichtplannen maken op twee inspirerende locaties.
Wat heb ik er als interieurprofessional aan?
De eerste lesdag vindt plaats bij ETC Design Center Europe, tijdens de tweede lesdag bezoeken we een showroom van lichtfabrikant Delta Light in Amsterdam.
Dag 1:
-
In de ochtend krijg je van Annelies een opfristraining van de benodigde basiskennis van de armaturen en led-techniek:
- Wat is CRI/Kelvin/Lumen?
- Hoe maak je een schakel- en groepenplan?
- Waarom kiezen voor ledverlichting?
- Heel veel meer tips over lichtbeleving en praktische ontwerptips
- Wat is de beste workflow van SketchUp naar Layout?
- Hoe plaats je referentiebeelden?
- Hoe maak je je eigen bibliotheek met licht iconen en renvooi?
- Nog veel meer handige tips om een onderscheidende presentatie te kunnen maken
In de middag gaat Marian je laten zien hoe je je lichtplan professioneel kan presenteren met Layout:
Dag 2:
- Ook de tweede dag barst weer van de vele tips en inspiratie. We zijn dan te gast in de showroom van A-merk lichtfabrikant Delta Light in Amsterdam.
In de ochtend presenteert iedere cursist zijn/haar huiswerkproject waar je thuis aan gewerkt hebt. Iedereen krijgt informatieve en bruikbare feedback. Juist van de feedback en de andere plannen leer je weer ontzettend veel!
Gevolgd door een inspirerende rondleiding door de showroom van Delta Light, waar je veel van opsteekt. In de middag krijg je nog handige tips voor het maken van een lichtplan in LayOut en is er ruimte voor vragen.
Aan het einde van de dag ga je naar huis met ontzettend veel bagage om de mooiste lichtplannen te kunnen maken in LayOut.

Schrijf je nu direct in